Виробництво котлів в Запоріжжі

Наша компанія реалізовує виробництво котлів Запоріжжя опалення марки «Брік» і пропонує ці агрегати до реалізації жителям Запоріжжя. Наші пропозиції вигідні, оскільки ціни ми завжди утримуємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи зроблені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви помітно збережете особисті кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси варіативні: ціни залежать від виду палива і його сортів, число яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів в Запоріжжі ґрунтується на використанні інноваційного обладнання та сучасних технологій, тому котли опалення «Брік» відрізняються надійністю і якістю.

Котли «Брік»: типи палива

Нинішній ринок, завдяки використовуваної останнім часом раціональності та безвідходності виробництва, пропонує наступні види палива (котли Брік Запоріжжі працюють з будь-яким їх різновидом):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, утвореним на основі пропозицій онлайн-магазинів і регіональних ринків (свої умови при цьому диктують і виробники котлів), то помітите, що види паливних ресурсів за цим параметром відрізняються. Ось деякі приклади: вартість на колоті дрова (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 грн., паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 гривень, пелет темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 грн. (актуально на червень 2017 року).

До початку сезону опалення ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в купівлі опалювального агрегату, прагнуть купити котел від виробника Запоріжжі, адже відсутність посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Брік українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Запоріжжі, наше підприємство не використовує в процесі їх реалізації послуги брокера, а тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при тому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім того, ми тішимо потенційних клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick демонструють максимум функціональності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також і з сирими (допустима вологість – до 70%) його аналогами.
 • На кожен котел наша компанія надає повну гарантію.
 • Покупець отримує повноцінну і точну інформацію про кожну наявну в каталозі модифікацію.
 • Ми даємо можливість випробувати роботу вибраного пристрою на наявному у покупця паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть вам вибрати ідеально підходячу параметрам вашого приміщення модифікацію опалювального котла.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Запоріжжя, ми демонструємо замовнику реальну роботу котла в активній експлуатації ( ви повинні тільки лише повідомити про час вашого приїзду): підключений до котла КВП фіксує та показує величину потужності або число отриманих Гкал.

Підбираючи опалювальний котел, звертайте увагу на фірму сталі, товщину сталі, розміри агрегату, потужність, а також якість супутнього обладнання – на цих параметрах базується ціна.